Yana Toom pressikonverentsil: teeme viimase katse Keskerakonna sees lahkhelid ära klaarida

28/06/2017

"Kuna meie kõigi ühine huvi on võimalikult efektiivselt ja laialt esindada Keskerakonna valijate huve, siis meie, nn "kolm õde" (Yana Toom, Olga Ivanova, Oudekki Loone. - Büroo) - siinkohal pean vist tänama Jaanus Karilaidi, keda ma tänan üliharva, selle nimetuse eest, - arvasime, et teeme selle viimase katse ja üritame Keskerakonna sees oma lahkhelid ära klaarida," ütles, 28.juunil hotellis Kolm Õde pressikonverentsi avades, Euroopa Parlamendi ning Keskerakonna juhatuse liige Yana Toom. 

Pressikonverents oli kokku kutsustud seoses rohkete kuulujututega selle kohta, et Yana Toom "kolme õe" koosseisus ja Edgar Savisaar kavatsevad osaleda kohalike omavalitsuste valimistes oma nimekirjaga.

"Oleme läbirääkimisprotsessis. See on päris pingeline. Täna hommikul sõime Mihhail Kõlvartiga, nagu meil kombeks, putru ja rääkisime läbi ning me jätkame läbirääkimist. Ja ma loodan, et nädalaga jõuame järeldusele, kas me suudame olla edaspidi ühtne Keskerakond või siiski lähme välja oma nimekirjaga. Aga hetkel see teema on päevakorrast maas."

Pressikonverentsil osalesid Yana Toomi erakonnakaaslased: Olga Ivanova, Mihhail Korb, Mihhail Kõlvart ja Oudekki Loone.