Noorte videokonkurss "Ma olen eurooplane – mida see tähendab?"

01/06/2023

Euroopa Parlamendi liikme Yana Toomi büroo Euroopa Parlamendi fraktsioon Renew Europe toetusega kuulutab välja lühivideote konkursi teemal “Ma olen eurooplane – mida see tähendab?”.

Kui olete 15–18-aastane ja tunnete endas loomingulist potentsiaali – laske käia! Konkursile võetakse  kuni 3 minuti pikkuseid eesti-, vene- või inglisekeelseid videoklippe. Need peavad vastama konkursi teemale. Muid piiranguid pole. Igasugune loovus teema avamisel oma isiklikust ja ainulaadsest vaatenurgast on teretulnud!

Lingid pilvehoidlatele, kust teie videot saab alla laadida, palume saata aadressile info@yanatoom.ee (lisage oma ees- ja perekonnanimi, vanus ja telefoninumber) hiljemalt reedeks, 30. juuniks. Kõiki videoid vaatab Eesti erinevate valdkondade ekspertidest koosnev žürii.

Konkursi võitjaid ootab reis Brüsselisse. Parimate videote autorid kutsutakse noorte suvelaagrisse, mille korraldab Yana Toomi büroo Renew Europe toel. Suvelaager toimub juuli lõpus Eestis. Laagri teemadeks on Euroopa Liit ja videoblogimine.

Konkurss "Ma olen eurooplane – mida see tähendab?" ootab teie klippe!

Foto: European Parliament / Flickr (CC BY-NC-ND 2.0)